O mnie

Dzieńdoberek!

Ten łysy to ja – Michał Wiśniewski.

Autor tego, pożal się Boże, Bloga 😀

Jestem wspinaczem, instruktorem wspinaczki i trenerem personalnym IFAA.

Przygodę ze wspinaczką rozpocząłem w końcu lat 80tych i nieprzerwanie, ten sport jest dla nie największą motywacja i siłą napędowa w życiu.

Treningiem wspinaczkowym oraz treningiem siłowym zajmuje sie od ponad 20 lat. Tyleż trwa moja fascynacja dietetycznym wspomaganiem sportu wspinaczkowego i aktywności fizycznych w ogóle.

Od wielu lat prowadzę różnego rodzaju sekcje wspinaczkowe, trening wspinaczkowe jak i zajmuję się przygotowaniem motorycznym i treningiem siłowym zarówno we wspinaczce jak i w innych sportach.

Współpracuję nie tylko ze wspinaczami – również z ludźmi, którzy chcą kształtować swoją sylwetkę, zdobyć nowe umiejętności i polepszyć sprawność fizyczna.

Przez 7 lat pracowałem na ścianie wspinaczkowej Eiger we Wrocławiu gdzie prowadziłem sekcje młodzieżowe, dorosłych zawodników jak i trenigi ambitnych amatorów wspinaczki. Przeszkoliłem również kilkuset zupełnie początkujących wspinaczy na różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

W procesie treningowym zawsze zwracam szczególna uwagę na kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych, pracę nad słabymi punktami ciała jak i wzmacnianiu jego silnych stron.

W kwestii diety i odżywiania uważam również, iż należy żyć wedle zasady „jesteś tym, co jesz!” – zwracam wiec baczną uwagę na dietę swoją jak i osób, które ze mną współpracują. Skład, rozplanowanie posiłków, jakość użytych produktów, profil makro i mokro elementów – to wszystko ma znaczenie!

Jako wspinacz i instruktor współpracowałem z  pismami branżowymi takimi jak Góry, Magazyn Górski, Desnivel, Climbax.

Przetłumaczyłem na język polski i uczestniczyłem w wydaniu, książkę Davida Macii „Planowanie treningu we wspinaczce sportowej”. Książka ta był bardzo dobrze przyjęta na rynku polskim i stała sie podręcznikiem obowiązkowym dla wielu trenerów i instruktorów.

Od czasu do czasu zajmuje się fotografią i zupełnie hobbystycznie dziennikarstwem (czego wyrazem jest blog, który czytacie) 😀

Jestem z serca i ducha Wrocławiakiem, od jakiegoś czasu jednak mieszkam w Krakowie 🙂

A oto i ja na drodze Nido Amoroso 7b+ w Selli, Alicante, Hiszpania. (to tak na wypadek, gdyby ktoś wątpił, ze jednak się wspinam)

W ramach autopromocji i lansu, proponuje obejrzeć sobie jeszcze filmik– ja we własnej osobie w roli głównej.

Jeśli jesteście zainteresowani treningiem wspinaczkowym, treningiem siłowym, wyjazdami, kursami wspinania itp to zapraszam do kontaktu

mihuwis@gmail.com

lub telefonicznie 660 816 900

Reklamy

12 uwag do wpisu “O mnie

  1. super! popieram! cieszę się! zostaję fanką! trzymam kciuki! życzę sukcesów i dobrego tarcia…(jak to ktoś w norzez ostatnio powiedział;)

  2. Świetna inicjatywa! Tego brakowało w naszym środowisku, mam nadzieję, że ta strona będzie miejscem gdzie będzie można szukać inspiracji do wspinu na terenie naszego pięknego Dolnego Śląska.
    Piszmy, wysyłajmy zdjęcia, dzielmy się swoimi przejściami i tym co wiemy o rejonach!

  3. A wszędopowsinoga zawędrował w okolice Kamienia Leskiego , czy też Prządek?, Kamieńca? Jeśli nie to zapraszam, oczywiście jeśli lubisz pach:) a dwa rodzaje CI go u nas:) Pozdrawiam .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s